fbpx

Contact centre educationale

Aici te poti inscrie la curs sau la o lectie DEMO GRATUITA!
Te rugăm să completezi câmpul cerut, este obligatoriu!
Te rugăm să completezi câmpul cerut, este obligatoriu!
Ore funcționare
Luni - Vineri (12 - 20)
Sună pentru înscriere
+40 745 244 346
contact@freeschool.ro

SmartyKids 1 Mai Bucuresti

Adresa

Str. Abrud Nr 114, Sector 1, București

Email

1mai@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346

SmartyKids Iancului-Obor

Adresa

Sos Iancului 29 105 B, București 021716

Email

iancului-obor@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346

SmartyKids Militari (Plaza Mall)

Adresa

str Serg. Alexandru Cutieru nr. 25A, Bucuresti

Email

militari@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346

SmartyKids Chiajna - Militari Residence

Adresa

Str, Rezervelor nr. 87, Rosu, Chiajna, Ilfov (Militari Residence)

Email

chiajna@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346

SmartyKids Gorjului Militari

Adresa

Str. Moinesti nr. 2 Bucuresti

Email

gorjului@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346

SmartyKids Baneasa Aviatiei

Adresa

Str. Gheorghe Buciumat nr. 26, sector 1 Bucuresti

Email

baneasa@smarty-kids.ro

Tel

+40 745 244 346
logo FreeSchool

FreeSchool Education Centre Educationale pentru copii

Tel. +40 745 244 346
E-mail: contact@freeschool.ro

Social Media